PRETRAGA SAJTA: RSS

Raniji predsednici Ustavnog suda



PREDSEDNICI USTAVNOG SUDA 1963-2007.

1. Petar Relić 26.06.1963 – 31.07.1971.

2. Prof. dr Jovan Đorđević 15.07.1971 – 31.12.1979.

3. Prof. dr Najdan Pašić 01. 01. 1980 – 14.10.1984.

4. Prof. dr Radoslav Ratković 18. 09. 1984 – 7. 11. 1986.

5. Đurđe Seničić 05. 05. 1987 – 03. 06. 1988.

6. Miodrag Bogdanović 03. 06. 1988 – 26. 06. 1990.

7. Balša Špadijer 07. 08. 1990 – 30. 06. 1996.

8. Ratko Butulija 25. 12. 1996 – 17. 12. 2001.

9. Slobodan Vučetić 20. 06. 2002. – 8.12.2007.

 


• Na vrh stranice